Нацрада позапланово перевірить NewsOne та створить робочу групу для протидії антиукраїнської діяльності, - Фещук


Нацрада з питань телебачення та радіомовлення на позачерговому засіданні ухвалила рішення щодо телеканалу NewsOne

Про це заявила заступник голови Нацради Уляна Фещук під час засідання, передає Еспресо.TV Об этом сообщает women-party.in.ua со ссылкой на СМИ.

Вона розповіла, що у випадку, якщо в результаті перевірки будуть виявлення жорстокі порушення, то максимальна санкція від Нацради — це звернення до суду щодо анулювання ліцензії

На засіданні також ухвалили рішення щодо створення робочої групи, до якої залучать СБУ, РНБО, НАБУ та НАЗК з метою протидії антиукраїнської діяльності.

Також Нацрада планує звернутись до Верховної Ради щодо внесення змін до ЗУ "Про телебачення та радіомовлення" з метою розширення повноважень регулятора.

"Річ у тому, що Нацрада не може позбавити ліцензії. Вона може застосувати 3 види санкцій: попередження, штраф та звернення до суду. Тому нам треба більше повноваження в умовах нинішньої війни", — пояснила Фещук.

Нагадаємо, що NewsOne та пропагандистський російський телеканал "Россия 24" ініціювали "телеміст". Пізніше NewsOne його скасував через, начебто, погрози та залякування журналістів.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/09/nacrada_pozaplanovo_pereviryt_newsone_ta_stvoryt_robochu_grupu_dlya_protydiyi_antyukrayinskoyi_diyalnosti_feschuk”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя