На Житомирщині поліцейські провели тактико-спеціальні навчання по розшуку угнаного автомобіля

05.09 12:33
На Житомирщині поліцейські провели тактико-спеціальні навчання по розшуку угнаного автомобіля

Навчання із залученням працівників кримінальної поліції та блоку превенції тривали упродовж 4 вересня на всій території Житомирської області. У процесі відпрацювали взаємодію між підрозділами та злагодженість дій під час виявлення викраденого транспортного засобу та затримання правопорушників.

– Незаконні заволодіння транспортними засобами є достатньо актуальними для Житомирщини, а відтак їх оперативне розкриття залишається нагальним завданням для поліції. Комплекс заходів щодо реагування на подібні повідомлення передбачає подекуди залучення значної кількості сил і засобів, у тому числі на території кількох районів області. Відтак, удосконалення механізму їх взаємодії і було основною метою проведення тактико-спеціальних навчань, — розповів начальник Управління карного розшуку ГУНП Житомирщини Олександр Петрущенко.

Загалом до проведення навчальних заходів були залучені оперативники кримінальних підрозділів, блоку превенції як Головного управління Нацполіції Житомирщини, так і його територіальних відділів та відділень, а також працівники Управління патрульної поліції регіону.

За умовним сценарієм, уранці на спецлінію «102» надійшло повідомлення про викрадення легкового автомобіля із загальної парковки в обласному центрі. Тож орієнтування з його прикметами було передано усім зовнішнім нарядам поліції у районах області.

У ході вжиття заходів щодо розкриття правопорушення оперативники відпрацьовували розшукову лінію, а на вулично-шляховій мережі населених пунктів та на автодорогах пильнували поліцейські груп швидкого реагування територіальних ВП ГУНП і патрульні. Водночас на стаціонарних постах регіону правоохоронці зупиняли та перевіряли схожий за прикметами транспорт. Увечері того ж дня умовна поліцейська операція успішно завершилась.

Уся інформація щодо проведення тактико-спеціальних навчань акумулювалась у Ситуаційному центрі главку обласної поліції.

– Результати навчань особового складу ретельно проаналізовані керівництвом ГУНП. Тож можемо констатувати, що поставлена мета досягнута – відпрацьовано алгоритм взаємодії підрозділів поліції під час оголошення на території конкретного комплексу заходів. При цьому ми врахували певні прорахунки для недопущення їх у реальних ситуаціях, — прокоментував т.в.о. начальника ГУНП в Житомирській області Сергій Крупєй.

Джерело статті: “http://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/131224-na-zhitomirschin-polceysk-proveli-taktiko-specaln-navchannya-po-rozshuku-ugnanogo-avtomoblya.html” Об этом сообщает realgazeta.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя