До листопада «Київпастранс» звільнить усіх кондукторів

Фото: facebook.com/kievtransport Об этом сообщает vashgolos.in.ua со ссылкой на СМИ.З першого жовтня у громадському транспорті Києва не буде кондукторів. Про це повідомляє Департамент транспортної інфраструктури КМДА.

Повідомляється, що кондукторів перепрофілюють у контролерів. Наразі «Київпастранс» потребує 600 контролерів, проте з часом їхня кількість може збільшитись.

Водночас КП «Київпастранс» повідомило у відповідь на запит видання КиевВласть, що кондукторів скоротять першого листопада, згідно з наказом.

Йдеться про звільнення 1088 осіб – саме стільки фактично було у штаті «Київпастрансу» станом на липень цього року.

У «Київпастрансі» запевняють, що під час звільнення кондукторам виплатять вихідну допомогу та запропонують вакантні посади контролерів та інші посади на підприємстві.

У КМДА назвали 31 жовтня днем повного переходу на е-квиток. Тоді ж буде повністю виведено з обігу жетони та разові квитки у наземному транспорті. Наразі автомати для купівлі та поповнення Kyiv Smart Card під’єднано на 15 станціях київського метро. Можливості придбати разові QR-квитки в автоматах поки що немає. До кінця жовтня обіцяють встановити автомати й на зупинках наземного транспорту.

Після остаточного запровадження електронного квитка зі станцій метро мають також зникнути касири.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/09/06/do-lystopada-kyyivpastrans-zvilnyt-usih-konduktoriv/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя