Вибори на окупованому Донбасі пройдуть тільки за українським законодавством, - Зеленський


Президент Володимир Зеленський запевняє, що вибори на окупованому Донбасі можуть пройти тільки за українським законодавством

Про це він сказав у своєму зверненні у четвер. Об этом сообщает zptown.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Чи передбачає вона (формула – ред.), що вибори на Донбасі пройдуть завтра і під дулом кулеметів? Ні. Чому три роки тому попередній президент України заявляв про початок роботи з імплементації цієї формули? Невже він хотів зрадити Україну? Ця формула каже лише одне – коли має запрацювати так званий закон про особливий статус Донбасу. А саме, після проведення там місцевих виборів, які відбудуться за Конституцією України, законодавством України та після публікації звіту ОБСЄ про те, що вибори відбулися відповідно до міжнародних демократичних стандартів. Ось з чим погодилася Україна в Мінську", — сказав Зеленський.

Зеленський наголосив, що Київ не підписував жодних документів із представниками "ДНР" і "ЛНР".

"Далі відбудеться зустріч у "нормандському форматі" разом з президентом Франції, канцлером Німеччини та президентом Російської Федерації, де ми обговоримо шляхи припинення війни на Донбасі", — сказав він.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/03/vybory_na_okupovanomu_donbasu_proydut_tilky_za_ukrayinskym_zakonodavstvom_zelenskyy”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя