Збитки на 18 мільйонів: правоохоронці викрили розтрату держкоштів у Київміськсвітлі

Правоохоронці викрили схему розтрати держкоштів

СБУ та ГПУ зафіксували факти зловживань посадових осіб КП "Київміськсвітло" під час закупівлі за бюджетні кошти товарів та робіт для зовнішнього освітлення столиці. Об этом сообщает polit-nn.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це повідомила кореспондентка 24 каналу.

Як зазначили правоохоронці, частина закупівель (а саме – електричних ламп) здійснювалась за завищеними цінами з порушенням Закону України "Про публічні закупівлі" у підконтрольних комерційних структур.

Аналогічний механізм керівництвом комунального підприємства застосовувало й в інших процедурах публічних закупівель. Частину привласнених коштів зловмисники переводили у готівку та легалізовували через проведення безтоварних операцій.

Внаслідок протиправної діяльності завдано збитків державі в особливо великих розмірах – приблизно 18 мільйонів гривень. Правоохоронці проводять обшуки у фігурантів справи.

Київміськсвітло
Обшуки у фігурантів справи / Фото 24 каналу (Леся Виговська)

Крім цього, вирішується питання щодо затримання керівника Київміськсвітла.

До слова, напередодні екснардепу Микитасю оголосили про підозру через махінації з нерухомістю для військових. Його звинувачують у заволодінні майном Національної гвардії України на суму понад 81 мільйоні гривень.


Джерело статті: “http://24tv.ua/zbitki_na_18_milyoniv_pravoohorontsi_vikrili_roztratu_derzhkoshtiv_u_kiyivmisksvitli_n1214576”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя