Росіяни посварилися з Adidas через "перевернутий" прапор на формі своєї футбольної збірної


У Росії спалахнув скандал через те, що компанія Adidas не у тій послідовності розташувала кольори національного прапора на формі футбольної збірної

Про це повідомляє championat.com. Об этом сообщает polykur.in.ua со ссылкой на СМИ.

Росіяни обурилися, що на рукавах футболок, на яких команда має грати на Євро-2020, їхній триколор виявився перевернутим догори ногами. Представники Adidas пояснили, що ідея полягала у тому, щоб смужки розташовувалися у правильній послідовності під час святкування голів, коли футболісти піднімають руки вгору.

"Кольори російського прапора є ключовим елементом дизайну нової форми. Вони шикуються в прапор Російської Федерації при піднятих вгору руках футболістів і уболівальників, коли вони святкують у момент забитого гола. Наше завдання було саме в тому, щоб прапор виглядав правильно в моменти перемог. Біло-синьо-червоний триколор присутній в прапорах багатьох держав. При русі, в залежності від того, як повернути руку, триколор може виглядати як прапор Франції, Сербії чи Нідерландів", — пояснили у компанії.

  • Нагадаємо, 11 листопада Італія представила форму, в якій зіграє на Євро-2020.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/14/rosiyany_posvarylysya_z_adidas_cherez_quotperevernutyyquot_prapor_na_formi_svoyeyi_futbolnoyi_zbirnoyi”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя